Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Nauczyciela jest świętem wszystkich pedagogów, wychowawców i nauczycieli. Kiedy obchodzimy święto nauczycieli? Na to pytanie zna odpowiedź każdy uczeń i przedszkolak ta ważna data to 14 października. Dzień Nauczyciela jest wyjątkowym dniem w szkołach i przedszkolach w całej Polsce. To właśnie z okazji Dnia Nauczyciela w tych placówkach odbywają się różnego rodzaju uroczystości i apele. Jest to wyjątkowy moment, kiedy uczniowie i rodzice mogą docenić pracę pedagogów. I my dzisiaj również wspólnie świętujemy. Dziękujemy P. Małgorzacie Majewskiej  i P. Joannie Bieleckiej za przygotowanie i poprowadzenie dzisiejszej uroczystości.
  • Serdeczne podziękowania składamy wychowankom i pracownikom Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci w Ścinawce Dolnej za pamięć, życzenia, pyszny tort oraz piękne jesienne bukiety.
  • Serdeczne podziękowania składamy Pani Krystynie Ślipiec za prezent w postaci pięknego i równie smacznego tortu.

ZAPRASZAMY DO GALERII