Konkurs "Moja rodzina"

Przygotowaniem do Święta Szkoły był szkolny konkurs plastyczny pt. "Moja rodzina". Celem konkursu było zwrócenie uwagi na wartość wspólnoty, bliskości, przyjaźni.

FORMY PRAC KONKURSOWYCH

• praca plastyczna - plakat formatu A3, technika dowolna
  • małe prezentacje muzyczne (piosenka, taniec, własny utwór instrumentalny)
  • improwizacja na temat „Moja rodzina” – czyli każda, inna forma pracy, ukazująca rodzinę, która przyjdzie nam do głowy, a nie jest ujęta w w/w formach pracach

Prace można było przygotować indywidualne lub wspólne (wpłynęło 20 prac)  Mogły to też być prace wykonane wspólnie z uczniem przez rodzinę, w domu (dot. uczniów dojeżdżających). Wpłynęła jedna taka praca.

Pośród innych  form - zgłoszono wiersz "Dla mamy", który odczytał Dawid Lipnicki z gimnazjum. Wzruszył swym występem nie tylko obecne mamy, ale także Panie nauczycielki i Panie pomagające nauczyciel, mówiąc o ich trosce i opiece nad uczniami.

Prezentacja wszystkich prac miało miejsce podczas Święta Szkoły. Wszyscy uczestnicy otrzymali wyróżnienia. Trwa jeszcze głosownie internautów oraz głosowanie w szkole i DPS-ie. Wyniki głosowania będą podane  25.10.2017r.

ZAPRASZAMY DO GALERII PRAC  KONKURSOWYCH (poniżej)

oraz do głosowania na stronie FB (kliknij znaczek like poniżej a przejdziesz na stronę FB)

Głosujemy stawiając jednego like pod jedną, wybraną przez siebie pracą. Jeśli jedna osoba postawi like więcej niż pod jedną pracą, będzie liczony tylko jeden głos pod pracą pierwszą w galerii.