Zakńczenie roku szkolnego 2016/2017

To czas kolejnych podsumowań całorocznej pracy uczniów i nauczycieli. Zanim rozległ się ostatni dzwonek roku szkolnego 2016/2017 zebraliśmy się na uroczystym apelu. Po wprowadzeniu Pocztu Flagowego odśpiewaliśmy Hymn Polski. Następnie przyszedł czas na wręczenie świadectw i dyplomów. Każdy z uczniów, na miarę swoim możliwości, wkładał wiele wysiłku w proponowane przez nauczycieli prace. Już w ciągu roku mogliśmy obserwować osiągnięcia uczniów, gdyż były one na bieżąco prezentowane w klasach oraz na holu szkolnym. Podziwialiśmy też niejednokrotnie umiejętności teatralne podczas licznych przedstawień teatralnych i tanecznych.

Szczególnie gratulowaliśmy Piotrowi Jakubowskiemu, który właśnie ukończył Gimnazjum, a w przyszłym roku rozpocznie edukację w Szkole Przysposabiającej do Pracy.

Wielkie podziękowania składamy rodzicom uczniów za ich zaangażowanie, życzliwość, otwartość, tworzenie rodzinnej atmosfery podczas bycia razem na szkolnych uroczystościach. Mamy nadzieję, że ta współpraca nadal będzie się pomyślnie układała.

Z całego serca dziękujemy nauczycielom i opiekunom za ich serce, za wielkie zaangażowanie wykraczające daleko i niejednokrotnie ponad ich podstawowe obowiązki. Za wielką pomysłowość, niegasnący zapał tworzenia, za nieustanne podnoszenie poprzeczki, dzięki czemu uczniowie mogą odkrywać i rozwijać nowe talenty i umiejętności.

Niech czas wakacji będzie dla wszystkich czasem odpoczynku, cieszenie się osiągnięciami,
nabierania sił do owocnego przeżycia kolejnego roku szkolnego.

DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU!