Finał Galerion 2018 Kamienna Góra

Finał V Dolnośląskiego Przeglądu Twórczości Osób Niepełnosprawnych pod Patronatem Honorowym Burmistrza miasta Kamienna Góra. Organizatorzy: Stowarzyszenie MOTYL na rzecz Integracji i Aktywności Artystycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej oraz CENTRUM KULTURY w Kamiennej Górze przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

16 września 2018 r. o godzinie 16:00 w Muzeum Tkactwa odbył się wernisaż prac naszych uczniów oraz Koncert Finałowy GaleriON 2018.
Galerion jest to jedna z form aktywizacji społeczno-kulturalnej osób niepełnosprawnych poprzez sztukę, mająca również na celu pomoc dolnośląskim niepełnosprawnym artystom w rozwoju ich umiejętności i talentów, a także publiczną prezentację i promocję ich twórczości.
Jeszcze raz gratulujemy naszym artystom.