Galerion 2018

W tym roku uczniowie klasy IV - VIII wzięli udział w V DOLNOŚLĄSKIM PRZEGLĄDZIE TWÓRCZOŚCI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH GaleriON 2018 organizowanym przez Stowarzyszenie MOTYL na rzecz Integracji i Aktywności Artystycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej oraz CENTRUM KULTURY w Kamiennej Górze przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

KOMISJA ARTYSTYCZNA GaleriON 2018 w składzie: Małgorzata Karmińska - reżyser teatru dzieci i młodzieży (PWST), terapeutka zajęciowa, pedagog, komisarz wystawy i koordynator Przeglądu
Marek Dańczak - dyrektor CK Kamienna Góra,Koordynator Finału GaleriON 2018,
Jacek Bruździak – polonista, reżyser (PWST), instruktor teatralny,
Katarzyna Bernaś -   instruktor teatralny,
Marek Homoncik - tancerz, choreograf, instruktor tańca;
Anna Wiśniowska - grafik i fotografik (ASP Warszawa, ASP Wrocław),
Zbigniew Stefański - poeta, kompozytor, lider grupy „Bez Jacka”, terapeuta, pedagog;
Anna Przerwa - animator kultury CK Kamienna Góra, organizator konkursów i turniejów recytatorskich;
Andrzej Kędzia - operator video i fotografik;
J.Jerzy Karmiński - instruktor muzyki i teatru, reżyser Koncertu Galowego, przewodniczący.

Po obejrzeniu 236 nadesłanych miniatur prac w kategoriach OBRAZY, FORMY i FOTO postanowiła zakwalifikować do udziału w Wystawie Finałowej dzieła naszych uczniów w kategorii OBRAZY.

Laureaci:
1. Szymon Krzywda
2. Piotr Kubera
3. Klaudiusz Misiński
4. Dariusz Schwabe
5. Damian Szewczenko
6. Aleksander Sweryd

Prace wykonane pod kierunkiem P. Agnieszki Krawczyk.

FINAŁ GaleriON 2018 odbędzie się w Kamiennej Górze 16 września: wernisaż wystawy o godz. 15.00
Zapraszamy do oglądania prac na stronie: http://galerion.org/category/obrazy/page/5/

GRATULUJEMY!