EkoEksperyment - Kuchnia

Ekoeksperymentatorium  w naszej Szkole:)

12 kwietnia uczniowie z Zespołu klasowego IV-VIII oraz chłopcy z klasy Przysposobienia do pracy wzięli udział w Projekcie Ekoeksperymentatorium, utworzonym pod patronatem Ministerstwa Klimatu i Środowiska. Podczas Ekolekcji uczniowie zagrali w grę multimedialną - KUCHNIA.

Gra składała się z siedmiu EKOMISJI - zadań poświęconych tematyce przetwarzania odpadów, ekologicznych zakupów i sprzątania przy użyciu przyjaznych środowisku środków. Gra wzbudziła wiele entuzjazmu, poszerzyła wiedzę naszych uczniów na temat tak dziś ważny, jakim jest segregacja odpadków. Klasy otrzymały od prowadzącej zaświadczenie o wzięciu udziału w Projekcie, a każdy uczestnik otrzymał medal "Jestem Eko. Segreguję odpady" . Na konic uczniowie wspólnymi siłami rozwiązali zadania na karcie pracy, które pozwoliły im samym zobaczyć, jak wiele zapamiętali z Ekolekcji.

Zajęcia poprowadziła p. mgr Monika Wdowiak

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRY MULTIMEDIALNEJ - KUCHNIA - OGROMNIE DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY ODNIESIONYCH SUKCESÓW :)

Zapisy

Projekt EkoEksperymentarium z grą on-line to narzędzie stworzone dla nauczycieli, by w nietuzinkowy sposób angażować dzieci w sprawy ekologii