Piesza pielgrzymka do Wambierzyc

W piękny słoneczny wrześniowy dzień wybraliśmy się na pielgrzymkę do Matki Bożej Królowej Rodzin do Wambierzyc. Jak co roku znalazło się wielu wytrwałych i wielkich sercem pielgrzymów, którzy pokonali odcinek ze Ścinawki Dolnej do Wambierzyc na pieszo. Inni równie wytrwali pielgrzymi dojechali do sanktuarium autokarem. Tam u stóp Maryi Naszej Kochanej Mamy, polecieliśmy swoje intencje, dziękując i prosząc o opiekę i Jej wstawiennictwo u Dobrego Boga na rozpoczynający się rok szkolno- katechetyczny.

Dziękujemy za udział i współtworzenie dzisiejszej pielgrzymkowej atmosfery wszystkim uczniom, wychowankom, rodzicom, nauczycielom, opiekunom…i wszystkim, którzy nas wspierali swoją modlitwą i dobrym słowem.

Do zobaczenia za rok na pielgrzymkowych szklaku.