Święto Szkoły

15 października 2019 w naszej szkole obchodziliśmy Patronalne Święto Szkoły Św. Zelii i Ludwika Martin. Wspólna Eucharystia później czas na serduszka, laurki, które zostały przekazane dla naszych patronów którzy nas odwiedzili i przypomniel. W naszej szkole obchodziliśmy Patronalne Święto Szkoły Św. Zelii i Ludwika Martin. Wspólna Eucharystia później czas na serduszka, laurki, które zostały przekazane dla naszych patronów którzy nas odwiedzili i przypomnieli nam życie świętych rodziców poprzez krótkie przedstawienie. Również modlitwa do świętych rodziców, którą przedstawiła Pani Aneta umacnia rodziców opiekunów wychowawców w trudzie wychowania naszych dzieci. Kolejnym etapem było spotkanie z Zespołem Pieśni - Caryneczki z Gorzanowa.
Serdecznie dziękujemy za piękny koncert całej grupie a szczególnie Pani Joli T.
Na koniec życzenia siostry Dyrektor, świąteczny tort i radosne wspólne świętowanie.
Dziękuję Całej Kadrze Szkoły, Kadrze DPS za wspólne dzisiejsze dzieło.
Mariola s. Klara