IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

W tym roku uczniowie klasy IV - VIII, Gimnazjum i Szkoły Przysposabiającej do Pracy w ramach zajęć pozalekcyjnych Koła plastyczno - fotograficznego  przygotowali prace plastyczne i wzięli udział w  IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wakacje" zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze.

W dniu 30 listopada 2018 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej powołanej przez dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze.  Na konkurs wpłynęło 2 547 prac z 256 placówek oraz 56 prac indywidualnych z całej Polski.  Spośród nadesłanych prac biorąc pod uwagę: zgodność z regulaminem, estetykę, samodzielność oraz ciekawą interpretację tematu, wyobraźnię, pomysłowość i wrażliwość młodych artystów komisja wyłoniła zwyciężców.

Z przyjemnościa informujemy, że dwóch uczniów naszej szkoły znalazło sie w gronie nagrodzonych autorów są nimi
1. Aleksander Sweryd
2. Klaudiusz Misiński