Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Nadszedł czas kolejnych podsumowań całorocznej pracy uczniów i nauczycieli. Zanim rozległ się ostatni dzwonek roku szkolnego 2017/2018 spotkaliśmy się na uroczystej Mszy Świętej następnie zebraliśmy się na uroczystym apelu. Po wprowadzeniu Pocztu Flagowego odśpiewaliśmy Hymn Polski. Teraz przyszedł czas na wręczenie świadectw i dyplomów. Każdy z uczniów, na miarę swoim możliwości, wkładał wiele wysiłku w proponowane przez nauczycieli prace. Już w ciągu roku mogliśmy obserwować osiągnięcia uczniów, gdyż były one na bieżąco prezentowane w klasach oraz na holu szkolnym. Podziwialiśmy też niejednokrotnie umiejętności teatralne podczas licznych przedstawień teatralnych i tanecznych.

Szczególnie gratulowaliśmy Michałowi Mirowskiemu i Tomaszowi Smyrakowi, którzy właśnie ukończyli Gimnazjum, a w przyszłym roku rozpocznie edukację w Szkole Przysposabiającej do Pracy. Edulkacje w Zespole Rewalidacyjno - Wychowawczym ukończył również Radosław Ryncewicz.

Wielkie podziękowania składamy rodzicom uczniów za ich zaangażowanie, życzliwość, otwartość, tworzenie rodzinnej atmosfery podczas bycia razem na szkolnych uroczystościach. Mamy nadzieję, że ta współpraca nadal będzie się pomyślnie układała.

Z całego serca dziękujemy nauczycielom i opiekunom za ich serce, za wielkie zaangażowanie wykraczające daleko i niejednokrotnie ponad ich podstawowe obowiązki. Za wielką pomysłowość, niegasnący zapał tworzenia, za nieustanne podnoszenie poprzeczki, dzięki czemu uczniowie mogą odkrywać i rozwijać nowe talenty i umiejętności.

Niech czas wakacji będzie dla wszystkich czasem odpoczynku, cieszenie się osiągnięciami,
nabierania sił do owocnego przeżycia kolejnego roku szkolnego.

DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU!

Zapraszamy do Galerii